EN TR RU
YEO Grup
Anahtar Teslim

Anahtar Teslim

2000’lerin başında kurulan YEO, elektrik üretimi, iletim ve dağıtımdan elektrik enerjisinin akıllı ve verimli uygulamasına kadar elektrifikasyon değer zinciri boyunca konumlanmış lider bir şirket haline geldi. Teknik uzmanlığı, kapsamlı portföyü ve uzun yılların verdiği tecrübe ile YEO, elektrifikasyon, otomasyon ve dijitalleşme alanlarında son teknoloji çözümler sunmaktadır. Kamu,an özel enerji santrali yatırımcılarına kadar olan müşteriler için tasarım, mühendislik, tedarik, entegrasyon, kurulum ve devreye alma konularında EPC yüklenicisi olarak projeler yürütüyoruz.

YEO, ABB ile yakın işbirliği içinde yetkili mühendislik hizmetleri, satış ve destek sağlayan bir ABB Yetkili partneridir, Resmi Yetkili partner olarak ürünler, araçlar, veritabanları, süreçler ve hizmetler konusunda tamamen eğitimliyiz.

Tüm endüstriler için elektromekanik anahtar teslim çözümler için ortağınız ve elektrik tesisatlarınızın ve otomasyon sistemlerinizin ömrü boyunca optimum ve özelleştirilmiş çözümler sunan markadan bağımsız bir sistem entegratörü.

Komple çözüm sunan ciddi uzmanlığımızla, anahtar teslim çözümlerimiz verimlilik ve kullanım kolaylığı gibi doğrudan faydalar sağlar. Marka bağımsız bir sistem entegratörü olarak, biz deneyime sahip ve tanınmış üreticileri ile işbirliği ile hizmet sunmaktayız.

Deneyimli mühendislerimiz ve proje yöneticilerimiz komple çözüm için sorumluluk alır ve tasarım, bakım, servis, onarım, yedek parça ve yenileme konularında danışmanlık sağlar.