EN TR RU
YEO Grup
YEO`da yaklaşık 300 kişi çalışıyor. Biz herkesin birbirine değer verdiği büyük bir aileyiz. Çabalarımızın değerli olduğunu bildiğimizde daha iyi işler üretiyoruz. Burada her ekip üyesine değer veriyoruz, çünkü çalışanlarımız şirketimizin motoru. Yaratıcılık, güçlü değerler ve ortaklık - bunlar YEO`nun itici güç olması için kilit faktörlerdir. Ve çalışanlarımız için gelişme fırsatları mükemmel ve neredeyse sınırsız.

Çalışanların hikayeleri @YEO

Dilfuza GÜNDÜZ

Beni kendisini YEO ile özdeşleştirmiş biri olarak değerlendirebilirsiniz. YEO üyesi olarak benim amacım iş ağımızı daha da geliştirmek, yeni iş imkanlarını araştırmaktır. Beni "Yapabilim" davranışına sahip ve bu nedenle işin yapılıp sonuçlandırılmasını sürükleyen çok yönlü bir profesyonel olarak düşünebilirsiniz. YEO`da birlikte çalışma ve yardımlaşma kültürünün önemini kavramış ve sürekli olarak gelişen bu durumun YEO`yu geliştirdiğini görmekteyiz.

Dilfuza GÜNDÜZ / Uluslararası İş Geliştirme Yöneticisi

Sinan KARAHAN

YEO Takımı olarak yüreklerimizi ve ruhlarımızı işimize koyarız ve büyük bir taahhüt ederiz. Ortak bir ekip çalışması, ortaklık ve birbirimize güvenmemiz konusunda ortak bir anlayışa sahibiz. Uzun vadede, yeni uzmanlık ancak doğru yapılar mevcut gelişebilir. Bu bakımdan önemli bir faktör, işvereninize güvenebilmektir. Şirketimizde hizmet süresinin çok yüksek olmasından gurur duyuyoruz. Çalışanlarımızın % 85`i asla ayrılmıyor. YEO, Dijitalizasyon, İş Ağı, Zaman ve Kişisel Yönetim ve Satış Stratejisi gibi konuları kapsayan çeşitli seminerler sunmaktadır.

Sinan KARAHAN / Proje Departmanı Başkanı

Hatice ALTAN

YEO`da çalışmayı seviyorum. Bir aile insanı olarak, ücretlerin zamanında ödenmesi benim için önemlidir ve uygun bir çalışma programı sayesinde ailemle yeterince zaman geçirebilirim. Kendimi YEO`da gelecekte görüyorum, çünkü harika meslektaşlarım ve büyüme fırsatlarım olması benim için önemli.

Hatice ALTAN / Personel Sorumlusu

Barış ESEN

YEO Teknoloji`de gelişime ve değişime açık mutlu çalışanlar, yüksek performans ve yenilikçi fikirleri ile daha fazla değer yaratır. Dolayısıyla mutlu çalışanlar, mutlu iş ortakları oluşturur. Şirket bu sayede karlılığını arttırarak sürdürülebilir bir rekabet avantajı sağlar.

YEO Teknoloji, çok uluslu bir ortamda başta enerji (üretim, iletim & dağıtım) olmak üzere, su & atıksu, petrol & gaz, çimento & maden gibi sektörlerde elektrifikasyon, enstrümantasyon ve kontrol sistemleri ile dijitalizasyon ve endüstriyel IoT (nesnelerin interneti) alanlarında bizlere hayallerimizi gerçekleştirme imkanları sunuyor.

YEO Teknoloji ailesinin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum.

Barış ESEN / Satış ve İş Geliştirme Koordinatörü

Baran MEMİŞBEY

Potansiyelimi geliştirmek için yeni mesleki zorluklar ve fırsatlar arayışı içerisinde birkaç yıldan fazla bir işverenle çalışmaya kararlı değildim. Ancak, YEO`da çalışmak beni o kadar çok çekti ki, burada çalışmamın yedinci yılı oldu. Çalışmak, sürekli gelişim sürecinde olmak, uğraşacak bir şeyin olduğu ilginç. Benim için önemli olan alanlarda geliştirme fırsatı sunan eğitime katılma fırsatı verildi. Şirket yönetiminin yeni fikirlere açık olduğunu ve genç profesyonellere gerçekleştirilen bilmelerini sağladığı için teşekkür ederim.

Baran MEMİŞBEY / Proje Yöneticisi, Endüstriyel Otomasyon Mühendisi