EN TR RU
YEO Grup
YEO`da yaklaşık 300 kişi çalışıyor. Biz herkesin birbirine değer verdiği büyük bir aileyiz. Çabalarımızın değerli olduğunu bildiğimizde daha iyi işler üretiyoruz. Burada her ekip üyesine değer veriyoruz, çünkü çalışanlarımız şirketimizin motoru. Yaratıcılık, güçlü değerler ve ortaklık - bunlar YEO`nun itici güç olması için kilit faktörlerdir. Ve çalışanlarımız için gelişme fırsatları mükemmel ve neredeyse sınırsız.

Çalışanların hikayeleri @YEO

Dilfuza GÜNDÜZ

Beni kendisini YEO ile özdeşleştirmiş biri olarak değerlendirebilirsiniz. YEO üyesi olarak benim amacım iş ağımızı daha da geliştirmek, yeni iş imkanlarını araştırmaktır. Beni "Yapabilim" davranışına sahip ve bu nedenle işin yapılıp sonuçlandırılmasını sürükleyen çok yönlü bir profesyonel olarak düşünebilirsiniz. YEO`da birlikte çalışma ve yardımlaşma kültürünün önemini kavramış ve sürekli olarak gelişen bu durumun YEO`yu geliştirdiğini görmekteyiz.

Dilfuza GÜNDÜZ / Uluslararası İş Geliştirme Yöneticisi

Sinan KARAHAN

YEO Takımı olarak yüreklerimizi ve ruhlarımızı işimize koyarız ve büyük bir taahhüt ederiz. Ortak bir ekip çalışması, ortaklık ve birbirimize güvenmemiz konusunda ortak bir anlayışa sahibiz. Uzun vadede, yeni uzmanlık ancak doğru yapılar mevcut gelişebilir. Bu bakımdan önemli bir faktör, işvereninize güvenebilmektir. Şirketimizde hizmet süresinin çok yüksek olmasından gurur duyuyoruz. Çalışanlarımızın % 85`i asla ayrılmıyor. YEO, Dijitalizasyon, İş Ağı, Zaman ve Kişisel Yönetim ve Satış Stratejisi gibi konuları kapsayan çeşitli seminerler sunmaktadır.

Sinan KARAHAN / Proje Departmanı Başkanı

Hatice ALTAN

YEO`da çalışmayı seviyorum. Bir aile insanı olarak, ücretlerin zamanında ödenmesi benim için önemlidir ve uygun bir çalışma programı sayesinde ailemle yeterince zaman geçirebilirim. Kendimi YEO`da gelecekte görüyorum, çünkü harika meslektaşlarım ve büyüme fırsatlarım olması benim için önemli.

Hatice ALTAN / Personel Sorumlusu

Barış ESEN

Çalışmamın son şirket yeni kurulduğunda. Nitelikli, motive ve eğitimli çalışanlar sayesinde YEO, Endüstriyel Otomasyon ve Elektrifikasyon alanında uluslararası kabul görmüş bir şirket haline geldi. Yüksek teknolojili bir endüstride çalışıyoruz ve hayatta kalabilmemiz, müşterilerimizin isteklerini yerine getirebilmemiz ve rekabetin bir adım önünde kalabilmemiz için her gün uyum sağlamamız, esnek olmamız ve  kendimizi geliştirmemiz gerekiyor.
Müşteriler farklı ülkelerde ve farklı kıtalarda bulunduğundan, çoğunlukla telefonla ve bazen Whatsapp uygulamasını kullanarak onlarla elektronik ortamda iletişim kurarız. Mesafelere rağmen ulaşılabilir ve duyarlı olmak, ayrıca en önemli müşterilerle kişisel ve arkadaşça ilişkiler kurmak bizim için çok önemlidir, çünkü pazar eğilimleri ve yaklaşmakta olan projeler hakkında sıklıkla bilgi ediniriz. Bazen Avrupa, Ortadoğu ve Afrika`daki önemli müşterileri ziyaret etmek için iş seyahatlerine çıkmamız gerekiyor. Müşterilerimize yüksek kaliteli YEO çözümlerini sunmaktan gurur duyuyoruz ve daima yenilikler ve iyileştirmeler hakkında düşündüğümüzü bilmelerini sağlıyoruz.

Barış ESEN / Satış ve İş Geliştirme Koordinatörü

Baran MEMİŞBEY

Potansiyelimi geliştirmek için yeni mesleki zorluklar ve fırsatlar arayışı içerisinde birkaç yıldan fazla bir işverenle çalışmaya kararlı değildim. Ancak, YEO`da çalışmak beni o kadar çok çekti ki, burada çalışmamın yedinci yılı oldu. Çalışmak, sürekli gelişim sürecinde olmak, uğraşacak bir şeyin olduğu ilginç. Benim için önemli olan alanlarda geliştirme fırsatı sunan eğitime katılma fırsatı verildi. Şirket yönetiminin yeni fikirlere açık olduğunu ve genç profesyonellere gerçekleştirilen bilmelerini sağladığı için teşekkür ederim.

Baran MEMİŞBEY / Proje Yöneticisi, Endüstriyel Otomasyon Mühendisi