Otomasyon
Loader
yeo group

Otomasyon

YEO Elektrik ve Otomasyon, her bir endüstrinin özel gereksinimlerine anahtar teslimi güvenilir çözümler sağlayabilir. Her endüstri farklıdır ve özel bir yaklaşım gerektirir. Sektöre özel hizmetler, ürünler ve sistemler sunuyoruz. Mühendislerimiz, süreçlerinizin her birinde elektrifikasyon ve otomasyon konusunda en üst düzeyde uzmanlığa sahiptir.

Sektöre Özgü Yaklaşım Yüksek Sonuçları Sağlar

Değer akışı haritalaması ve zayıf ve verimsiz noktaların tanımlanmasıyla başlayarak, süreci sıfırdan başlayarak yeni hatlar için yüksek ama gerçekçi hedefler belirliyoruz. Tedarik zincirini geliştiririz, istenen makineleri ve araçları yaparız ve bir sürecin prototipini oluştururuz. Proses analizi, mekanik ve kontrol mühendisliğinin yanı sıra üretim ve sistem entegrasyonundaki güçlü geçmişimizle, en uygun stratejileri tanımlayabilir ve her bir durum için en iyi çözümü bulabiliriz.

Yetkinliklerimizi Çalışan Anahtar Teslim Fabrika Çözümlerine Sunuyoruz

En gelişmiş proses kontrol sistemlerini veya SCADA çözümlerini kullanarak çeşitli endüstrilerdeki proses fabrikalarını ve tesislerini otomatikleştiriyoruz. En yüksek güvenlik ve kullanılabilirlik gereksinimlerine sahip karmaşık veya sürekli proses tesislerini çalıştırdığınızda - TEK DURDURMA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ. Fabrika / tesis verimliliğinizi artırabilir, tedarik zincirinize değer katabilir ve hızla değişen bir pazarda rekabetçi kalmanıza yardımcı olabiliriz.
Otomotiv, kimya, ilaç, biyoteknoloji, yiyecek ve içecek, petrol ve gaz, enerji vb.Gibi birçok farklı endüstriye çözümler sunuyoruz.

yeo-bullet  Proses Otomasyonu

yeo-bullet  Fabrika otomasyonu

yeo-bullet  Güç ve Enerji Otomasyonu

yeo-bullet  PLC, DCS, RTU, SCADA, uygulamalar

yeo-bullet  Enstrümantasyon

yeo-bullet  OG, AG Sürücüler, Motorlar,

yeo-bullet  Yumuşak Başlangıç ​​Uygulamaları

yeo-bullet  Robotik

yeo-bullet  IoT Entegre Otomasyon Çözümleri

Proses Otomasyonu

YEO Elektrik Otomasyon her turlu endüstriye özel anahtar teslimi, güvenilir çözümler sunmaktadır. Her endüstri farklı gereksinimlere sahiptir ve farklı yaklaşımlar gerektirir.

Fabrika Otomasyonu

Fabrika otomasyonu, fabrikaların üretimini arttırmanın en önemli yoludur, YEO Elektrik ve Otomasyon, makine ve fabrika otomasyonu alanında Sürücü, Motor, PLC, Servo Hareket sistemleri ve dijital çözümlerle komple sistem entegrasyonu sunmaktadır.

Güç & Enerji Üretimi

Enerji sektöründe Dijitalizasyon sureci akıllı ve entegre çözümler gerektirmektedir, YEO Güç ve Enerji alanında yıllara dayanan tecrübesiyle, Yüksek Gerilimden (HV) akıllı şebekelere, iletim hatlarından dağıtım hatlarına, sanayi elektrik sistemlerinde ev ve konut sistemlerine kadar, 400kV’a kadar olan tüm uygulamalara akıllı ve entegre çözümler sunmaktadır.

PLC SCADA DC

Günümüzde kontrol sistemleri her türlü sektörde kullanılmaktadır, petrol ve gaz endüstrisinden, enerjiye, su sektöründen, alt yapı sektörüne, üretim tesislerine kadar.

Order Now
MV.LV

Tüm kullanıcılar kendi sektörlerinde rekabetçi olmak durumundadırlar, YEO müşterilerinin kendi sektörlerinde rekabetçi ve üretimlerinin daha verimli olması için çok geniş bir yelpazede sürücü çözümleri sunmaktadır.

Order Now
Enstrümantasyon

ABB Enstrümantasyonve Analitik ürünleri ile müşterilerimizin üretim tesislerinin ihtiyacı olan hassaslık ve güvenli ölçüm entegrasyonu sunuyoruz. Akisolcerlerden, analizörlere, sıcaklık, basınç transmitterlerinden, kayıt cihazlarına, actuatorve pozisyonerlerekadar en kaliteli ürünleri sağlıyoruz.

Order Now
yeo group