ÇÖZÜM ORTAKLARI

En iyi çözümler için alanında uzman iş ortaklarıyla çalışarak; kalite hizmet ve memnuniyet sunuyoruz. Güçlü çözüm ortaklarıyla daha az karmaşık, toplam maliyeti daha az olan ve daha fazla verimli çözümler sağlıyoruz. Global güçlü firmalarla stratejik partnerlikler gerçekleştirmeye devam ederek; daha da güçlü büyüyoruz.

ABB

ABB

ABB, esas olarak robotik, güç, elektrik ekipmanları ve otomasyon teknolojisi alanlarında faaliyet gösteren küresel bir teknoloji lideridir. ABB’nin yetkili bayisi olarak tüm bu ürün ve hizmetler için tamamen eğitimli ve sertifikalı mühendislerimiz bulunur. Bu yetkili bayilik sayesinde müşterilerimize global ve yüksek değerli hizmetler sunarız.

Chint

Chint

Güç aktarımı ve dağıtımı, otomasyon, tesisat ürünleri, orta ve yüksek gerilim ürün ve sistem çözümleri ile geniş ürün yelpazesi sunabilmektedir. 2018 sonu itibari ile 140 ülkede 30.000’in üzerinde çalışanı ile en değerli markalardan biri haline gelmiştir.

GE

GE

GE Grid Solutions, GE Renewable Energy altında dünya çapında 13.000 personeliyle güç şebekesi teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir sektör lideridir. Trafo merkezleri ve ilgili ekipmanlarının imalatına ek olarak, akıllı dijital şebekeler, yenilenebilir enerji santrallerinin şebekedeki payını artıracak teknolojiler ve mikro-şebekeler gibi birçok alanda yenilikçi çözümler sunmaktadır.

YEO, GE Grid Solutions ile işbirliği içerisinde güç şebekeleri alt yapı projeleri ve akıllı şebeke alanlarında müşterilerine sürdürülebilir enerji altyapısının kurulumunda ve işletilmesinde hizmet vermektedir.

Schneider Electric

Schneider Electric

Schneider Elektrik, verimlilik ve sürdürülebilir çözümler için dijital enerji otomasyonu hizmeti verir. Tüm enerji teknoloji alt yapısını, gerçek zamanlı otomasyon, yazılım hizmetleri, ev, bina, veri hizmetleri otomasyonu, altyapılar ve endüstriler için entegre çözümlerde kullanır.

Huawei

Huawei

Huawei, bilgi ve iletişim teknolojisi altyapısı ve akıllı cihazlar üreten önde gelen küresel teknoloji firmasıdır. Öncü teknolojiler ile, endüstriyel müşterilerimize en iyi bilgi ve iletişim altyapısını sunmamıza imkan vermektedir.

PTC

PTC

PTC’nin IoT, artırılmış gerçeklik, bilgisayar destekli tasarım, ürün yaşam döngüsü yönetimi ve daha fazlasındaki kanıtlanmış çözümleri, tüm sektördeki müşteriler için oyunu değiştiriyor. Lider teknolojilerin müşterilerimizin verimliliği ve üretkenliği artırmasına yardımcı olduğu elektrifikasyon ve otomasyon çözümleri için güçlü bir ortak.

Rockwell Automat

Rockwell Automation

Rockwell Otomasyon, endüstriyel otomasyonda yenilikçi çözümler sunan, bilgi ve teknoloji odaklı, dünyanın en büyük şirketlerinden biridir.

Hitachi

Hitachi Energy

Hitachi Güç Şebekeleri, 90 ülkede yaklaşık 36.000 kişiyi istihdam eden, yaklaşık 250 yıllık birleşik bir mirasa sahip küresel bir teknoloji lideridir. Merkezi İsviçre’de bulunan işletme, müşterilerine sürdürülebilir mobilite, enerji şebekesinin yönetimi, enerji depolama ve veri merkezleri gibi yüksek teknoloji gerektiren alanlarda hizmet vermektedir. Daha güçlü, daha akıllı ve daha yeşil bir şebeke sağlamak için öncü dijital teknolojiler geliştirmektedir.

YEO; Hitachi Power Grids firmasının partneri olarak güç şebekesi endüstri ve altyapı projelerinde müşterilerine sürdürülebilir enerji altyapısının kurulumunda ve işletilmesinde hizmet vermektedir.