ŞİRKETLERİMİZ

Yeni Ortaklık ve İştiraklerle

Gücümüze Güç Kattık

REAP Batarya Teknolojileri A.Ş.

Şirketlerimiz

% 100 YEO Teknoloji iştirakidir.

Enerji depolama sistemlerinde araştırma ve geliştirme, tasarım ve mühendislik, tedarik ve üretim, işletme ve bakım hizmetlerini tek noktadan sağlamak üzere çalışmalara başlamıştır. 2023 yılının son çeyreğinde seri üretime geçerek Avrupa’nın önde gelen teknoloji üreticilerinden biri olmayı hedeflemektedir. 50 Milyon $’lık yatırımla 5 GWh yıllık üretim kapasitesi olan enerji depolama sistemi  üretim tesisi hayata geçirilecektir.

REY Energy

Şirketlerimiz

% 50 YEO Teknoloji iştirakidir.

REY Enerji, Birleşik Krallık merkezli rüzgar türbin üreticisi ve küçük ölçek yenilenebilir sistem üreticisi Ryse Energy ile ortak girişim olarak İngiltere’de kurulmuş olup, Birleşik Krallık ve Birleşik Krallık finansmanlı yurtdışı yenilenebilir enerji projelerinde EPC hizmetleri verecektir.

DEFIC Globe

Şirketlerimiz

% 51 YEO Teknoloji iştirakidir.

Küresel ölçekte kapsamlı yenilenebilir enerji projeleri geliştirerek, finansal kaynaklara erişimi sağlayarak ve projelerin anahtar teslim yapımını üstlenerek yatırımcılara lisansları ile birlikte hazır projeler sunmaktadır.

YEO Hydrogen GmbH

Şirketlerimiz

% 100 YEO Teknoloji iştirakidir.

YEO’nun Yenilenebilir enerji alanında uzun yıllara dayanan tecrübesi ile ‘Yeşil Hidrojen’ ile ilgili tüm ürün ve hizmetler için proje geliştirme, planlama, inşaat, işletme, satışı, entegrasyonu ve ticareti alanlarında faaliyet göstermektedir.Ortadoğu Afrika Hydrojen Birliği’nin Türkiye’den ilk ve tek üyesidir.World Hydrogen Leaders Platformu’nun bir üyesi olarak ekosistemin gelişmesine, teknolojik gelişmelere, iş birliklerinin oluşturulmasına katkı sağlamaktadır.

Ni-Cat

Şirketlerimiz

% 10 YEO Teknoloji iştirakidir.

Düşük maliyetli / yüksek performanslı, ultra yüksek yoğunluklu pil malzemelerinin geliştirilmesi için yapay zeka destekli araştırma ve geliştirme çalışmaları yürütülmektedir.

Mikrohes

Şirketlerimiz

% 50 YEO Teknoloji iştirakidir.

Ekolojik dengeyi bozmadan, alçak düşü ve/veya debili akarsulardaki değerlendirilmemiş enerjiyi elektrik enerjisine çevirme çalışmaları yürütmektedir. MİKROHES’e entegre güneş enerjisi ve depolama sistemleriyle hibrit enerji üretim ve depolama sistemlerinin geliştirme çalışmaları da yapmaktadır.

Marinergy

Şirketlerimiz

% 100 YEO Teknoloji iştirakidir.

Yüzer güneş enerjisi üretim santralleri, off-shore rüzgar enerjisi üretim santralleri ve off-shore trafo merkezleri ve dağıtım şebekelerinin hepsini içeren anahtar teslim entegre çözümler sunulmaktadır.

Grid Technologies

Şirketlerimiz

% 50 YEO Teknoloji iştirakidir.

Azerbaycan ve diğer Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ülkelerindeki endüstriyel sektörlere yönelik hizmet ve çözümlerimizi genişletmek amacıyla Azerbaycan’da kurulmuştur. Hem yeni hem de mevcut tesislere (küçük ölçekli kompakt ünitelerden başlıca kamu hizmeti sektörlerindeki büyük ölçekli tesislere kadar) özel çözümler sunulmaktadır.

BrandIT

Şirketlerimiz

Brandit, 2016 yılından beri, Endüstri 4.0 – Dijital Dönüşüm projelerinde, tüm donanım ve yazılım ihtiyaçlarını bir arada ve birbirleri uyumlu olarak sunmaktadır. Üretim makinelerinden veri toplamaktan kestirimci bakım uygulamalarına, akıllı saha ekipmanları yönetiminden artırılmış gerçekliğe kadar uçtan uca bağlı ve anlık veriye dayalı çözümler için destek sunarlar.

ION Membranes

Şirketlerimiz

Ion Membranes, yeşil enerji endüstrisi için iyon değişim membranları ve ayırıcılar geliştirmekte ve üretmektedir. Çözümlerimiz pillerde, elektrolizörlerde, yakıt hücrelerinde, klor-alkali tesislerinde, elektrodiyaliz suyu arıtma proseslerinde ve iyonik aralık ayrımının gerekli olduğu diğer alanlarda kullanılmaktadır.