DİJİTALİZASYON

Akıllı Fabrikalar

Akıllı Fabrikalar sahibi olduğu “Akıllı Fabrikalar Endüstri 4.0 Olgunluk İndeksi ve Yol Haritası Belirleme Testi” ile sürekli ya da ayrık üretim yapan her sektörden firmanın dijital olgunluk seviyesini, dijital dönüşüm hedeflerini, endüstri 4.0 teknolojilerini kullanım seviyesini, endüstri 4.0 teknoloji ihtiyaçlarını belirleyen, her firmaya özel dijital dönüşüm yol haritası çıkaran; sahip olduğu bilgi ve deneyimi danışmanlık hizmetleri ile Türkiye’deki firmaların hizmetine sunan bir şirkettir.

Akıllı Fabrikalar Türkiye üretim sektöründe dijital dönüşüm farkındalığı yaratmak, endüstriyel ve teknolojik gelişmelerin takibini sağlamak ve “güçlü sanayi güçlü Türkiye” hedefini gerçekleştirmek yolunda “üretim sektörünün teknoloji gündemi” sloganıyla 2020 yılından beri hizmet vermektedir. Gösterilen yoğun ilgi ve takipçilerin ticari talepleri ile Akıllı Fabrikalar reklamcılık, tanıtım, video kurgu, grafik tasarım, metin yazarlığı, etkinlik – organizasyon planlaması vb. konularda edindiği kabiliyet ve tecrübelerini müşterileri ile paylaşmaya başlamıştır.

Thingworx Endüstriyel IoT Platformu

Dünyanın en büyük 3 ekonomisi, üretim sektöründeki dijitalleşme devriminin öncüsü olabilmek için birbirleriyle yarışıyor. Kuzey Amerika’da bu devrim ‘Smart Manufacturing’, Çin’de ‘Made in China 2025’, Avrupa’da ise bu değişim dalgası dördüncü Sanayi Devrimini temsil ettiği için ‘Endüstri 4.0’ olarak adlandırılıyor. Adı farklı olsa da tüm kavramların temelinde IoT (Nesnelerin İnterneti) teknolojileri yer alıyor.

BrandIT olarak biz de bu dönüşümde, üretim sektöründeki bilgi birikimimizi dünyanın en iyisi olduğuna inandığımız endüstriyel IoT Platformu olan ThingWorx ile Türkiye’ye taşıyoruz.

Vuforia Studio Artırılmış Gerçeklik Platformu

Görebildiğinizden çok daha fazlası…

Endüstride dijitalleşme hızla ilerliyor, artık sanal ve gerçek dünyalar tek boyutta birleşiyor. 
İhtiyacınız olan bilgiler, baktığınız anda baktığınız yere taşınıyor.
Artırılmış Gerçeklik (AR) olarak adlandırılan bu teknoloji ile fiziksel dünyanın görüntüsünün üzerine sanal dünyanın nimetlerini yansıtılıyor ve bu sayede özellikle teknik personel işlerini daha efektif ve daha hızlı bir şekilde tamamlıyor, hata riski en aza indiriliyor.

Vuforia CHALK

Arttırılmış gerçeklik ile uzaktan destek.

Vuforia Chalk, endüstriyel teknoloji devi PTC’nin, saha dışı ve saha içi çalışanların, bakım ve onarım konularında kolayca uzaktan işbirliği yapabilmelerini sağlamak için artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanan eşsiz bir üründür.